PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ

Pranie tapicerki meblowej

Meble stanowią nie odłączną część naszego mieszkania, to na nich spędzamy miło czas z rodziną. Czy to siedząc na kanapie czy na krześle świętujemy różne uroczystości rodzinne, miło spędzamy czas ze znajomymi , nie jednokrotnie jest to ulubione miejsce do leżakowania dla naszych zwierzaków.

 

Więc dlaczego zapominamy aby je odkurzać tak jak to robimy z dywanem. Na meblach również osadza się kurz, zostają resztki jedzenia, sierść, często tkanina jest przepocona. Próbując wyczyścić meble samodzielnie „domowymi sposobami” bez użycia odpowiednich środków, tylko wcieramy brud w głąb tapicerki, a bez profesjonalnego odkurzacza ekstrakcyjnego nie jesteśmy w stanie go wypłukać. Dzięki czemu oprócz brudu mamy jeszcze zastosowany preparat w tapicerce.

 

Etapy czyszczenia mebli tapicerowanych:

  1. Odkurzenie mebli z pozostałości jedzenia, sierści

  2. Naniesienie środka piorącego, który rozpuści brud. Na tym etapie ważne jest odpowiednie dobranie środka oraz użycie ciepłej wody. Pominiecie tego etapu uniemożliwi prawidłowe wyczyszczenie tapicerki.

  3. Wypłukanie przy pomocy odkurzacza ekstrakcyjnego. Po tej czynności meble nie są przemoczone a jedynie wilgotne.

 

UWAGA!!!

W ofercie mamy dla państwa usługę dezynfekcji parą. W tak wysokiej temperaturze giną roztocza i ich odchody, pluskwy, bakterie jednym słowem wszystko co nie zdrowe znajduje się w waszych wersalkach i innych meblach.

883 536 861

Stronę stworzył: Dariusz Zemczak

tel: 883 536 861

      www.facebook.com/EcoLagoonAnnaGryzelko

Eco Lagoon Ania Gryzełko
Ul. Beskidzka 49
32-615 Grojec

 

Godziny otwarcia:
Pn – Pt  8:00 – 17:00
Sobota  9:00 – 14:00

Siedziba firmy:

 

Created with Webwave CMS