Pranie materacy

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego co na nas czeka w naszych materacach , kiedy kładziemy się spać. Z prostego powodu po prostu nie widzimy tego gołym okiem. Są to roztocza, bakterie i wirusy które gromadzą się w poszyciach sprawiają, że ciężej nam się oddycha co niekorzystnie wpływa na nasz sen. Każdej nocy ciało ludzkie wydala ok 1/4l potu i innych płynów, a to wszystko wsiąka w materac. Dodatkowo każdy z nas zrzuca martwy złuszczony naskórek na materac, który jest doskonałym pożywieniem dla roztoczy. Średnio w materacu dwuosobowym znajduje się ok. 2,5mln roztoczy i ich odchodów. Każdy z nas doskonale wie, że takie środowisko wśród roztoczy i bakterii jest bardzo alergogenne .

Dlatego zadbajmy o nasze materace, zwłaszcza że ok. 25%- 33% naszego życia to sen. Powinniśmy czyścić materac co najmniej 2 razy w roku. Czyszcząc materac profesjonalnymi środkami usuwamy roztocza oraz ich odchody, martwy naskórek, włosy, pot i resztki jedzenia. Nie zapominajmy, że jakiekolwiek plamy np. moczu, mleka itp. należy jak najszybciej wyczyścić, gdyż są idealną pożywką dla bakterii.

 

UWAGA!!!

W ofercie mamy dla państwa usługę dezynfekcji parą. W tak wysokiej temperaturze giną roztocza i ich odchody, pluskwy, bakterie jednym słowem wszystko co nie zdrowe znajduje się w waszych materacach.

883 536 861

Stronę stworzył: Dariusz Zemczak

tel: 883 536 861

      www.facebook.com/EcoLagoonAnnaGryzelko

Eco Lagoon Ania Gryzełko
Ul. Beskidzka 49
32-615 Grojec

 

Godziny otwarcia:
Pn – Pt  8:00 – 17:00
Sobota  9:00 – 14:00

Siedziba firmy:

 

Created with Webwave CMS