Pranie dywanów i wykładzin

Pranie dywanów i wykładzin

Samo odkurzanie to po prostu za mało. Każdy dywan i wykładzina powinna zostać dokładnie wyczyszczona metodą ekstrakcyjną przynajmniej raz na dwanaście miesięcy, a gdy mamy dzieci bawiące się na dywanie co najmniej raz na 6 miesięcy. 
Nie sposób dokładnie wyczyścić dywan w warunkach domowych (przy użyciu szmatek, gąbek i szczoteczek) nie używając urządzeń wyspecjalizowanych do tego celu. Dodatkowo, jest to czynność pracochłonna i z tych powodów najlepiej powierzyć ją nam - profesjonalnie wykonującym podciśnieniowe czyszczenie.

Dokładne głębokie czyszczenie nie tylko poprawia wygląd i zapach dywanu/wykładziny ale także wydłuża jego okres użytkowania.

Ponad 80% zanieczyszczeń dywanu/wykładziny stanowi piasek, nanoszony brud, sierść, włosy. Powodują one uszkadzanie pojedynczych włókien w czasie gdy po nich chodzimy. Wszystko to uszkadza powierzchnię dywanu lub wykładziny.Prowadzi to w ostateczności do przetarcia powierzchni lub wypadania włókien. W celu dokładnego wyczyszczenia dywanu/wykładziny z tego rodzaju brudu używamy specjalnej trzepaczki, dzięki której cały brud ląduje na podłodze. Regularne i głębokie czyszczenie dywanu/wykładziny może zatrzymać ten proces i przywrócić świeżość, dobry wygląd i miły zapach.

 

Etapy czyszczenia dywanu/wykładziny:

  1. Trzepanie mechaniczne – żaden odkurzacz nie jest w stanie zastąpić trzepania i osiąganych tym efektów.

  2. Naniesienie środka piorącego - odpowiednie dobranie środka do czyszczonej powierzchni i wtarcie go w głąb dywanu przy użyciu profesjonalnej szorowarki walcowej, która nie tylko wciera środek piorący ale dodatkowo podnosi runo dywanu dzięki czemu jest jak nowy.

  3. Płukanie - przy użyciu odkurzacza ekstrakcyjnego wypłukujemy rozpuszczony wcześniej brud. Metoda ta jest uznawana za najlepszą na rynku, gdyż nie powoduje przemoczenia dywanu a przede wszystkim osiąga się nią najlepsze efekty czyszczenia.

 

 

UWAGA!!!

W ofercie mamy dla państwa usługę dezynfekcji parą. W tak wysokiej temperaturze giną roztocza i ich odchody, pluskwy, bakterie jednym słowem wszystko co nie zdrowe znajduje się w waszych dywanach.

883 536 861

Stronę stworzył: Dariusz Zemczak

tel: 883 536 861

      www.facebook.com/EcoLagoonAnnaGryzelko

Eco Lagoon Ania Gryzełko
Ul. Beskidzka 49
32-615 Grojec

 

Godziny otwarcia:
Pn – Pt  8:00 – 17:00
Sobota  9:00 – 14:00

Siedziba firmy:

 

Created with Webwave CMS